Ze szkła i aluminium zrobimy wszystko

 

Serdecznie witamy na naszej stronie i jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podzielona ona została na pięć kategorii:

Mamy nadzieję, iż nasza oferta zainteresuje Państwa. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Zespół firmy „Proca” Sp. J.

 

O nas

Nasza oferta:

Szkło budowlane

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szkła płaskiego bezbarwnego oraz kolorowego. W naszej ofercie znajduje się m.in. float, lacobel, szkło hartowane i laminowane, szkło z grafiką – ze szkła wykonamy wszystko!

Zobacz

Lustra

Wykonujemy i montujemy lustra w domach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej, salach tańca, siłowniach, hotelach itp. W ofercie mamy lustra tylko renomowanych firm.

Zobacz

DRZWI SZKLANE

Wykonujemy i montujemy drzwi szklanych do kabin, saun, a także do pokoi czy pomieszczeń biurowych. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, dobrej jakości akcesoria i okucia indywidualnie dobierane do każdego zamówienia.

Zobacz

MEBLE I ZABUDOWY

Meble są wizytówką każdego pomieszczenia. Oferujemy meble biurowe, łazienkowe i garderoby. Wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Zobacz

KUCHNIE NA ZAMÓWIENIE

Głównym założeniem jest stworzenie kuchni funkcjonalnej, według indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Służymy fachową pomocą oraz bogatym asortymentem tak aby każdy projekt kuchni przez nas wykonany był niepowtarzalny.

Zobacz

Wybrane realizacje:

Przedstawiamy wybrane realizacje

Wykonujemy projekty aranżacji drzwi przejściowych, szklanych, a także zabudowy wnęk, szaf, garderób, kuchni dzięki czemu Klienci mogą ocenić czy dany pomysł będzie funkcjonalny.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wybranych realizacji.

Informacje:

SPOTKAJ NAS NA FACEBOOKU

TARGI

Firma "PROCA" istnieje na rynku już od 1991r. Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy m.in. obecności na największych imprezach budowlanych w Łodzi. Od kilkunastu lat, co roku prezentujemy się na targach budownictwa i wyposażenia INTERBUD. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska również w tym roku!

Więcej...

NASZE WARTOŚCI

Najważniejsze dla nas jest profesjonalne i solidne wykonanie każdego produktu. Wykorzystujemy tylko surowce sprawdzonych producentów, jak Raumplus, Maag, Blum, Kronopol czy GTV. Inwestujemy także w urządzenia i narzędzia sprawdzonych marek, dzięki czemu nasza stolarnia jest w pełni wyposażona i możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Zmiana siedziny firmy po 29 września 2014 r.


Szanowni Państwo!

Z dniem 29 września r. zmianie uległ dotychczasowy adres oraz siedziba firmy Proca.

Adres nowej siedziby:

91-328 Łódź,
ul. Polna 22

Jednocześnie informujemy, iż pozostałe dane tj. numery NIP, REGON, KRS, konta bankowych, adresy e-mail pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, wszelką korespondencję oraz ewentualne przesyłki po tym dniu prosimy kierować na nasz nowy adres.


Rozumiem