O nas

   Firma „Proca” jest spółką rodzinną istniejącą od 1991roku. Nasza siedziba mieści się w Łodzi przy ulicy Polnej 22, posiadamy dogodny dojazd zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych.

   Firmę naszą cechuje stały rozwój. Staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę i dopasowywać ją stale do potrzeb rynku. Początkowo prowadziliśmy jedynie sprzedaż hurtową szkła budowlanego. Ofertę tę przez te kilkanaście lat naszej działalności znacząco poszerzyliśmy. Obecnie, poza hurtową sprzedażą szkła, prowadzimy również: profesjonalną szlifiernię szkła i luster, wykonujemy na zamówienie lustra, półki, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady, zabudowy i meble całoszklane. Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz własną flotę transportową, w tym samochód samowyładowczy, dzięki czemu możemy szybko przetransportować do klienta zarówno zamówienie detaliczne jak i hurtowe.

   W ramach naszej działalności od lat prowadzimy także autoryzowaną montownię systemów drzwi przesuwnych, składanych, klasycznych i podwieszanych RAUMPLUS. Jesteśmy największym dystrybutorem tej marki w regionie i znajdujemy się stale w pierwszej trójce w Polsce. Obecnie wykonujemy szafy wnękowe, garderoby, drzwi przejściowe, kuchnie, meble biurowe, RTV itp., ścianki działowe. Na systemy drzwi Raumplus dajemy 10 lat gwarancji. Obecnie posiadamy w pełni wyposażoną stolarnię, także jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zamówienia.

   W 2011 roku zakupiliśmy piec do laminowania szkła, dzięki czemu możemy „zatapiać” zdjęcia w szkle wykorzystywanym m.in. zamiast płytek w kuchni, w drzwiach szklanych, w balustradach, szafach itd.

   W 2012 roku zakupiliśmy jedną z najnowocześniejszych w Europie maszyn do fazowania szkła. Dzięki temu wprowadziliśmy trzy nowe szerokości faz do naszej oferty oraz znacząco ulepszyliśmy te wykonywane wcześniej. Projekt ten był współfinansowany w ramach III Osi priorytetowej RPO WŁ 2007-2013 ze środków EFRR i budżetu Państwa.

   W październiku 2014 roku firma nasza zmieniła swoją dotychczasową, wieloletnią siedzibę. Obecnie zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji na ulicę Polną 22.

   Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystanie z wykonywanych przez nas usług.

Zmiana siedziny firmy po 29 września 2014 r.


Szanowni Państwo!

Z dniem 29 września r. zmianie uległ dotychczasowy adres oraz siedziba firmy Proca.

Adres nowej siedziby:

91-328 Łódź,
ul. Polna 22

Jednocześnie informujemy, iż pozostałe dane tj. numery NIP, REGON, KRS, konta bankowych, adresy e-mail pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, wszelką korespondencję oraz ewentualne przesyłki po tym dniu prosimy kierować na nasz nowy adres.


Rozumiem