Usługi szklarskie Łódź

Szybko, starannie, bezpiecznie

Firma „Proca” w branży szklarskiej zaistniała w 1991 roku. Początkowo usługi szklarskie Łódź obejmowały wyłącznie hurtową sprzedaż szkła budowlanego. Z biegiem czasu i wraz z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa (m.in. wyposażeniu warsztatu w urządzenia umożliwiające profesjonalne szlifowanie szkła), oferta została poszerzona o detaliczną i hurtową sprzedaż szklanych wyrobów tj.: lustra, półki, balustrady, zabudowy, meble, kabiny prysznicowe, drzwi przesuwne itd.

Usługi szklarskie Łódź, które świadczymy są na najwyższym poziomie, ponieważ każdy z Klientów może liczyć na:

  • wysoką jakość szkła (pracujemy ze sprawdzonymi producentami i dostawcami),
  • staranne wykonanie i obróbkę (dbamy o najdrobniejsze szczegóły),
  • doskonałe połączenie nowoczesnego wyglądu z użytecznością (śledzimy światowe trendy),
  • krótki termin realizacji (posiadamy własny park maszynowy),
  • realizację niestandardowych projektów (jesteśmy otwarci na wyzwania),
  • bezpieczną dostawę pod wskazany adres (dysponujemy własną flotą).

Bardzo modne w aranżacji wnętrz szkło wciąż stwarza wiele możliwości nowego zastosowania. Podglądamy, przyglądamy się wszelkim nowinkom i dzięki bardzo dobrze wyposażonemu zakładowi, wykwalifikowanej oraz doświadczonej kadrze staramy się wyjść na przeciw potrzebom Klientów. Projektanci Proca w fachowy sposób doradzają i pomagają w wyborze odpowiednich materiałów, kształtów, wymiarów, by szklane wyroby lub instalacje wydobyły z wnętrza całe jego piękno, by tworzyły z nim harmonijną całość.

Zadowolenie klienta to podstawa – niezależnie od tego, czy realizujemy małe czy duże zamówienie, do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, profesjonalny, realizujemy je z jednakową starannością. Z kompleksowej obsługi firmy Proca (pomiar, projekt, obróbka szkła, transport, montaż) korzystają klienci indywidualni jak również firmy i instytucje publiczne.

Produkty wysokiej jakości, solidne wykonanie i profesjonalne usługi szklarskie, to cechy, które nas wyróżniają i za które cenią nas dotychczasowi klienci.